تبلیغات
دهکده والی

دهکده والی
 
سلام
به دهکده والی خوش آمدید. اگر قبلا با ما آشنا بودید که هیچ، اگر به تازگی با ما آشنا شدید باید بگم که اینجا یکی از عجیب و غریب ترین اجتماعات مجازی (برای ما حقیقی) نه تنها ایران، بلکه کل جهانه. رفت و آمد به این دهکده برای همه به خصوص کنکوریا و اونایی که زیاد درس و کار دارن اعتیاد آوره. اینجا آدم بد نداریم، حرف بد نداریم، توهین نداریم، کسی از دست کس دیگه ای ناراحت نمیشه، کسی رو از یاد نمیبریم، حال بد نداریم، حتی غلط املایی هم که برای ادبیات بد محسوب میشه نداریم :)) کلا کلمه ی "بد" اینجا منسوخ شده ...
اینجا دهکده ی اعتداله، یه فیلتر داره که وقتی آدما از توش رد میشن کلی فرق میکنن. نمونش کسی که با اون حالش:| اینجا حاجی شد، کوسه ای که گلی شد، آدم خشن و بد اخلاقی که اینجا به اعتدال رسید و چه بسا:|- از اونور بوم افتاد، آدمی که هیشکی نمیشناختش و معروف شد و ... و همه عیبا پوشیده شد و آدما خوب شدن ... چون ماهیت دهکده اینه که بدی توش نمیمونه و مردم اینجا همه چیو واسه خودشون با فیلتر وبی به خوبترین حالت ممکن میرسونن :) اینجا دسته جمعی میخندیم، همدردی میکنیم، دعا میکنیم و بعضی اوقات هم گریه ... اینجا دست رو هر موضوعی میذاریم جهانی میشه:| کلا اینجا همه چیز خوبه و در کل "ما خوبیم". بله "ما خوبیم" شعار ما و دهکدمونه :| چون ما واقعا خوبیم :) بعضی اوقات دور هم جمع میشیم و ما خوبیم رو به عنوان های مختلف بیان میکنیم. ولی این چند روزی نشستیم و ریشه یابی کردیم که چرا ما خوبیم؟ چرا اینجا دور همیم؟ چرا بدون اینکه همدیگه رو دیده باشیم یا چیزی از هم بدونیم انقدر همدیگه رو دوست داریم؟ چرا همدیگه رو قضاوت نمیکنیم؟ دروغ نمیگیم؟ غیبت نمیکنیم و داریم بدون این چیزای بد زندگی میکنیم؟ چرا آدم های مختلف از جاهای خیلی مختلف با فرهنگای خیلی متفاوت و حتی دین ها و اعتقادات و سن و سال متفاوت اینجوری با هم در بهترین حالت ممکن زندگی میکنن انقدر همو دوست دارن؟ چرا این اجتماع عجیب و غریب همینجوری داره به حیاتش ادامه میده؟ و هزاران چرای خوب و دوست داشتنی دیگه ... دلیل اینا همونطور که همه ی ساکین دهکده میدونن یه چیزه: چون "الی خوبه" :)
الی کیه؟ النا مدیر دهکدست که یه روز اومد و اولین کلنگ اینجا رو کوبید و با تفکری شروع کرد که توی توضیحات وبلاگ نوشت: "سلام بر بروبکس والیبالی. اینجا یه دهکده والیبالیه، یعنی میخوایم وبمون صمیمیت و صفای یه دهکده داشته باشه و موضوع اصلیمون والیباله. امیدوارم همگی در این وب لذت ببریم :)"
و جمله به جمله ی توضیحاتی که نوشته بود، حتی لبخند آخر نوشته :) به حقیقت پیوست ...
النا، من و بچه های وبی:* دیروز که نبودی نشستیم تو حیاط وبی:* و با هم دیگه مشورت کردیم و به این نتیجه رسیدیم که همونطور که قبلا هم بهت گفتیم این بارم من به نمایندگی همه این مهم:| رو به تو بگم
با اینکه خیلی اوقات تو این سالها ممکن بود خودت ناراحت باشی، خسته باشی، کلی درد دل داشته باشی و حالت خوب نبوده باشه اما محکم اینجا بودی و دل ما به "پاسخ النا" خوش بود، به خاطر همه لبخندایی که به لبمون آوردی، به خاطر دوستی های عمیقی که به وجود آوردی و هیچوقت نمیتونیم به خاطرش به اندازه کافی ازت تشکر کنیم، به خاطر اینکه خیلی اوقات به درد دلمون گوش دادی، بهمون مشورت دادی، حالمونو خوب کردی و به معنای واقعی کلمه یه "دوست" بودی ازت مچکریم :)
امروز که روز تولد توئه قطعا اونیکه به تو زندگی بخشید هم خوشحاله، چون باعث خیلی چیزای خوب شدی. شاید الان برای هممون عادی شده باشه ولی پا گرفتن این دوستی ها کار هر کسی نبود. اگه وقتایی اینجا ناراحت شدی، خسته شدی یا فکر کردی نمیتونی ادامه بدی ولی به خاطر ما موندی ممنونتیم. 
مرسی به خاطر اینکه بودی ... مرسی به خاطر اینکه هستی و مرسی به خاطر اینکه خواهی بود ...

بهترین مدیرگولوی تمام دنیا ... "تولدت مبارک"[ یکشنبه 26 مرداد 1393 ] [ 21:15 ] [ نازنین ]
نظرات
.: Weblog Themes By Iran Skin :.

نمایش نظرات 1 تا 30

درباره وبلاگ

سلام بر بروبکس والیبالی

اینجا یه دهکده والیبالیه، یعنی میخوایم وبمون صمیمیت و صفای یه دهکده داشته باشه و موضوع اصلیمون والیباله.

امیدوارم همگی در این وب لذت ببریم :)

volleyvillage@ymail.com
آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :
دریافت کد ابزار آنلاین
گروه مترجمین ایران زمین