تبلیغات
دهکده والی

دهکده والی
 
سلام به همه:*
اگه ماها یه دایره باشیم، مرکز دایره که هممونو به هم وصل کرده و دور هم نگه داشته الناست :) این سومین سالیه که شب تولدش کنارشیم و آرزو میکنیم همیشه بهترین اتفاقا واسش بیفته چون بهترین اتفاقا رو برامون رقم زده. از اونجایی که تولد وبی:* که تولد دوستی ماست و تولد به وجود آورنده ی وبی:* با فاصله ی تقریبا 20 روز از همدیگست واقعا گذاشتن پست سخته :)) و از اونجایی هم که اگه الی:* نباشه چشمه خلاقیت من کلا نمیجوشه امشب سخن کوتاه میکنم و سعی میکنم یکم انرژی مثبت از این سه سال دوستی از طرف هممون به الی منتقل کنم :) 
تولدت مبارک النای وبی:*, کسی که حرفت برامون توی پاسخ النا از هزارتا حرف دنیای واقعی و ... با ارزشتره :) همیشه النای مهربون، مقید، عاشق کارای خیر و گاهی اوقات قیمه قرمه:| ی خودمون بمون :)) بدون همیشه توی قلب همه ی ما جات محفوظه :) امیدوارم امسال هم مثل سالهای پیش معجزه ی تولد داشته باشی و خوابای معجزه آسا ببینی :)) امیدوارم امسالم بتونیم خوشحالت کنیم که تا لحظه تولدت (3:15 دقیقه) بیدار نگهت داریم :))  
راستی راجع به عنوان پست باید بگم ممکنه به نظر ساده:| بیاد ولی احتمالا برای الی خیلی خاصه :|||||

سال 91:

امروز 27 مرداد روزه توئه..ارزو میکنم تک تک لحظه هاش طعم شیرینی برات داشته باشه...
از ته قلبم ارزو میکنم همیشه دلت خندون باشه مهربون

پست تولد هستی با این عکس همیشه واسمون نوستالوژیکه :)

سال 92:
* الی تو بانی خیر شدی که من اینجا با کلی دوست خوب آشنا بشم و لحظه های خوبی داشته باشم و بتونم باهاشون راحت باشم. دوستایی که تحملم کردین خیلی وقتا و خودت از همه بیشتر که کرسی نکوبیدی تو کامنتام :)))


* از خدا تشکر میکنم که امروزو به وجود آورد تا تو به دنیا بیای و عاملی بشی برای وصل اینهمه دل به هم :) اگه ما یه زنجیر باشیم تو اون غلافشی که دو سر زنجیرو بهم وصل میکنه ... اینهمه آدم برات بهترینارو میخوان منم جزو همه ایشالا همیشه همه چیز تو دنیا به دلت پیش بره :)

می خواستم بگم بیا شمعا رو فوت کن و این حرفا، دیدم نه کیک هس نه شمع، شمعا رو که ~:> فوت کرده :| کیک هم [:)) خورده :)) تولدت مبارک :)

می دونم چی بگم روزهاس برای این که این لحظه چی بگم فکر کردم اما نمی تونم اون چیزی که ته قلبمه را تو کلمات بیان کنم ... فقط می گم امسال اولین سالیه که ۲۷ مرداد برام روز خاصه و تو تقویم زندگیم یه روز مهم شده و انشالا ۱۰۰ سال دیگه تولدتو بهت تبریک بگیم :)
فقط می خوام بدونی درسته عمر این دوستی کمتر از یک ساله اما عمقش برای من به اندازه ی عمق یه دریاس ...

خیلی مبارکه:-* ایشالا سالها به شادی زندگی کنی و اطرافیانتم شاد کنی همونطور که حالا که این کارو کردی. نمیخوام منت بذارم:| ولی این نعمت بزرگیه که یه گلب(قلب) مهربون داشته باشی و بتونی اینهمه دوست خالص و صادق:| دور خودت جمع کنی که عاشقانه واسه خوشحال کردنت زحمت بکشن :) الی قدر خودت و گلب مهربونتو بدون :*
راستی دوست سرطانی یه کوپه دربست گرفته فندکشو آورده شمعاتو روشن کنی :))


* النا جونم تولدت مبارک. هزار تا مفهومی برات آرزوی بهترینها رو دارم. اگه بخوام بازم بگم که این وبی که ساختی یکی از بهترین اتفاقها برای همه ما بود که باعث شد این همه دوست خوب و ندیده اینجا بیان و من با همشون کلی احساس نزدیکی می کنم با این که هیچ کدومتونو ندیدم، خیلی کلیشه ای و تکراری می شه پس نمی گم. فقط اینو می گم که واقعا دوستت دارم و امیدوارم سالهای سال تولد خودت و وبی رو اینجا با همه بچه هایی که همشون عزیزن برام جشن بگیریم.


سال 93:
من از لیگ جانی پارسال اینجام , البته قبلشم بودم ولی هی میرفتم میومدم:/ واقعا اینجا اعتیاد آوره آدمو عجییییب وابسته میکنه:)
دقت کردم دیدم همه ی کسایی که محسوس شدن یه مدت مدید:/ نامحسوس بودن بعد محسوس شدن!  چون نمیشه اینجا بود و قاطی بچه ها نشد، حق دارن واقعا آخه جو اینجا یه جوریه که یه مدت فقط باید خواننده باشی تا بدونی چجوری با بچه ها باشی، اسمای مستعارو یاد بگیری، بدونی نباید ممنوعه بذاری:) بدونی نباید بذار رو بزار:| ننویسی:)
  
*سلام من خیلی وقته که به وبت میام همیشه هم همه کامنتارو خوندم ولی این اولین بار که کامنت میذارم خواستم بگم که راس میگن واقعا اینجا خیلی خوبه من وب های مختلف و سایتای زیادی رو دیدم ولی هیچکدوم مثل اینجا با محتوا ، ساده و صمیمی وپاک نبودن بهت تبریک میگم به خاطر اینکه یه همچین وبی و دستای خوبی داری و یه تبریک ویژه هم به مناسبت تولدت ایشاالله هزار ساله بشی . یه چیز دیگه هم اینکه این اولین بار که کلن توفضای مجازی اسم واقعی خودما مینویسن خودم هم دلیلشو نفهمیدم. (فکر کنم کلا همه اینجا برای اولین بار خیلی به اینترنت اعتماد کردن، فقطم به خاطر وجود الناست :) )

مقامات حکومتی باید اداره مملکت و دموکراسی:| رو از مدینه فاضله ی ما یاد بگیرن :) ریشه وجودیت شاخ و برگش ماییم, اگه محکم باشه مام محکم بهش چسبیدیم :)

* احساسی شدم:|- شاید تو یه تبریک خشک و رسمی پشت کامپیوتر به دستت برسه و بخونی اما مطمئن باش پشتش کلی احساسه و آرزوی خوب واست :")

الی خیلی ممنونم به خاطر همه ی حال خوبی که بهمون دادی ... به خاطر باعث و بانی شدن این دوستیهای خوب :) امیدوارم که تو زندگیت خیر این کارای خوبتو ببینی... واقعا الان نمیدونم چجوری احساساتمو بیان کنم، آخه میدونی انشام خیلی خوبه :‏|‏ میدونم که میدونی احساسات درونیم چیه ... اما ممنون که خوب بودی که ما خوب بشیم و همیشه به این نتیجه برسیم که "ما خوبیم"

* اول از خدا و بعدشم از تو ممنونم به خاطر همه ی این دوستای خوبی که پیدا کردم که واقعا از دوست مجازی بودن برام خارج شدن و دوستای حقیقین و به خاطر همه ی لحظاتی که اینجا داشتم که هر وقت بهشون فکر میکنم حالمو خوب خوب میکنه...


* الی با اینکه خیلی محسوس نبودم ولی قده همه نامحسوسیام دوست دارم  :)


الى مرسى كه هستى بودن تو مساوى بوده با بهترین و مهمترین تجربه هاى زندگى من:) اینهمه دوست خوبى كه اینجا پیدا كردم به خاطر وجود تو بوده :) ازت ممنونم[:)) و امیدوارم همیشه عمرت باعث و بانى دوستى و خیر باشى:)

سال 94: امیدوارم بعد از این سه سال فهمیده باشی چقدر برامون عزیزی، بعد از 3 سال دوستی و گذروندن تک تک روزهای زندگیمون توی این وب، در کنار هم بزرگ شدیم و در کنار همدیگه زندگی کردیم. درس خوندیم و کنکور دادیم و سر کار رفتیم و چه بسا:|- به سرانجام رسیدیم :)) شاید با خیلی از آدمای اطرافمون خیلی از حرفارو نزدیم که اینجا زدیم. از آداب و رسوم و شهرهامون و عقایدمون گفتیم. خیلی کلیشه ای برای هزارمین بار میگم، همش به خاطر وجود توئه :)
النای وبی:*، دوستی که معنی واقعی دوستی رو به هممون نشون دادی، تولدت مبارک ...[ دوشنبه 26 مرداد 1394 ] [ 21:49 ] [ نازنین ]
نظرات
.: Weblog Themes By Iran Skin :.

نمایش نظرات 1 تا 30

درباره وبلاگ

سلام بر بروبکس والیبالی

اینجا یه دهکده والیبالیه، یعنی میخوایم وبمون صمیمیت و صفای یه دهکده داشته باشه و موضوع اصلیمون والیباله.

امیدوارم همگی در این وب لذت ببریم :)

volleyvillage@ymail.com
آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :
دریافت کد ابزار آنلاین
گروه مترجمین ایران زمین